Нова пекарня-кав’ярня FORNETTI в м. Чернівці

Місто Чернівці називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «українською Прагою». Саме в цьому мальовничому місці ТМ FORNEТTІ відкриває оновлені пекарні. За три місяці співпраці із новими партнерами в місті відкрито вже 3 пекарні нового формату. На цьому власники бізнесу та бренд FORNEТTІ не збираються зупинятися. У планах – відкриття понад 15 пекарень різних форматів.

Найновіша пекарня ТМ FORNEТTІ у м. Чернівці знаходиться за адресою вул. Калинівська, 13А.

У планах подальшої співпраці партнерів бренду FORNEТTІ  – 15 нових пекарень-кав’ярень форматів «STREET» та «SHOP-in-SHOP». Перші створені для комфортного розташування на вулицях міста, а останні планують розмістити в торгових центрах м. Чернівці.

В асортименті пекарні представлена усіма улюблена листкова випічка з солоними та солодкими начинками, широка лінійка кавових напоїв, прохолодні напої провідних торгових марок. У майбутньому ТМ FORNEТTІ планує розширити меню пекарні індивідуально підібраним блендом кави, що відповідатиме смакам місцевих жителів. Ні для кого не секрет, що на Західній Україні витончений смак кави є доказом якості закладу.

Місцеві жителі, одного з найкрасивіших міст України,  вже встигли полюбити запашну  випічку, в нових пекарнях з’явились постійні покупці. Також, чернівчани встигли вибрати своїх фаворитів серед здоби, найбільше до смаку, прийшлась випічка у форматі «Міні», зокрема «Міні» з куркою та грибами.

Приєднуйтесь і Ви до сім’ї  ТМ FORNETTI.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка