Правила акції «Більше – вигідніше»

1. Організатор акції.

1.1. Організатором акції «Більше - вигідніше» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «БФІ Сервіс» (надалі за текстом – ТОВ «БФІ Сервіс», Організатор).

2. Територія проведення Акції.

2.1. Акція проводиться у мережі пекарень «FORNETTI» на яких розміщено плакат з умовами акції. Список пекарень, які приймають участь в акції:

№ Місто Адреса пекарні
1. м. Київ метро пл. Льва Толстого (підземний перехід)
2. м. Київ, вул. Лагерна, 46/48
3. м. Київ, вул. Велика Васильківська, 145
4. м. Київ, пр-т Перемоги, 57
5. м. Київ, пр-т Перемоги, 57/ст.м. Берестейська "3"
6. м. Тернопіль, вул. Валова, 14
7. м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
8. м. Київ, пр-т Перемоги 33
9. м. Київ, вул. Заньковецька
10. м. Львів, вул. Осмомисла, 28
11. м. Дніпро, вул. Курчатова, 10
12. м. Дніпро, вул. Пастера, 12
13. м. Полтава, вул. Зеньковская, 4д
14. м. Київ, пр-т Голосіївський
15. м. Київ, вул. Січових Стрільців, 103
16. м. Київ, вул. Пушкінська,14
17. м. Харків, вул. Різдвяна, 33
18. м. Київ, вул. Палладіна, 13/1

3. Період проведення Акції:

3.1. Початок: 10 червня 2019 року.

3.2. Закінчення: 10 липня 2019 року (включно).

3.3. Точний час початку та закінчення Акції визначається згідно з режимом роботи пекарень.

3.4. Інформаційна підтримка Акції: на сайті http://fornetti.com.ua.

Ці Офіційні правила розроблені та затверджені Організатором Акції. Оприлюднення Офіційних правил Акції здійснюється на сайті http://fornetti.com.ua (надалі – Офіційний сайт Організатора).

3.5. Організатор має право на власний розсуд подовжити або скоротити термін проведення акції.

4. Право на участь в Акції, Учасники Акції.

4.1. В Акції можуть брати участь фізичні особи (надалі – «Учасники Акції»), які досягли 18 років.

4.2. Участь в Акції є добровільною і визначається власним волевиявленням Учасників.

4.3. Кількість учасників – необмежена.

4.4. Учасники Акції зобов’язуються:

4.4.1. Дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

4.4.2. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції.

4.5. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.

4.6. Згода Учасника Акції вважається наданою з моменту здійснення ним умов Акції згідно п. 5 цих Правил.

5. Порядок участі в Акції та отримання знижки

5.1. Для того, щоб взяти участь у Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, повинна протягом Терміну проведення Акції (п. 2.1. Правил) придбати одним чеком у будь-якій пекарні «FORNETTI», що зазначена в п. 2.1 даних Правил:

5.1.1. 9 (дев’ять) одиниць будь-якої продукції з категорії «МІНІ»
або
5.1.2. 2 (дві) одиниці будь-якої продукції з категорії «Сосиска в тісті».

5.2. При виконанні умов п. 5.1.1. особа має право одразу у тій самій пекарні «FORNETTI» отримати від продавця Подарунок у вигляді 3 (трьох) одиниць продукції з категорії «МІНІ» одного виду.

5.3. При виконанні умов п. 5.1.2. особа має право одразу у тій самій пекарні «FORNETTI» отримати від продавця Подарунок у вигляді 1 (однієї) одиниці продукції з категорії «Сосиска в тісті» одного виду.

5.4. Під подарунком розуміється можливість придбання продукції за 0,01 грн.

5.5. Кількість акційної продукції в одному чеку не обмежена.

5.6. Акція «Більше-вигідніше» не сумується з іншими акційними пропозиціями.

5.7. Кількість акційної продукції торгової марки «FORNETTI» обмежена кількістю одиниць в пекарні.

5.8. Організатор Акції не гарантує наявність та не несе відповідальність за відсутність акційної продукції торгової марки «FORNETTI» у пекарнях «FORNETTI», що беруть участь в акції.

5.9. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує те, що він повністю відповідає умовам п. 4 цих Правил, та повністю погоджується з цими Правилами і зобов’язується неухильно їх виконувати.

5.10. Організатор не несе відповідальність за неможливість отримати акційну пропозицію з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця.

6. Прикінцеві положення.

6.1. Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акції обставини.

6.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, та/або питань, не врегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

6.3. Ці правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://fornetti.com.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних правил.

6.4. У разі виникнення будь-яких питань, пропозицій або скарг, просимо телефонувати на телефон гарячої лінії 0800-501-744 та/або надсилати на електронну адресу info@bfi.com.ua та/або на адресу: 08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 2 В, оф. 73, ТОВ «БФІ Сервіс».

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка