Нова пекарня-кав’ярня FORNETTI в м.Києві (вул. Табірна 46/48)

У Києві відкрилася перша пекарня-кав’ярня ТМ FORNETTI, де можна смачно та комфортно провести вільний час в затишній атмосфері.
До дня Святого Миколая ТМ FORNETTI приготувала киянам відмінний подарунок — відкриття нової пекарні-кав’ярні поряд станцією метро “Берестейська” за адресою вул. Табірна 46/48. В закладі можна присісти та неспішно насолодитись смачними слоєчками, запашною кавою та приємною музикою.

У новій пекарні-кав’ярні поблизу метро “Берестейська” більше місця для відвідувачів та значно ширший асортимент продукції. До улюбленої слоєної випічки тут додаються сендвічі та десерти, а також — великий вибір кавових напоїв та чаїв.

Для поціновувачів кави створено власний бленд, а шанувальники чаїв неодмінно оцінять натуральні та вітамінізовані фруктово-ягідні композиції від ТМ FORNETTI, що не лише зігріють в холодну пору року, а й допоможуть зміцнити імунітет.

В новій пекарні-кав’ярні завжди комфортно та затишно. Тут можна нікуди не поспішати, гарно провести час з сім’єю, зустрітись з друзями та насолодитися улюбленою випічкою, вишуканими десертами та напоями.

Нова пекарня-кав’ярня ТМ FORNETTI формату «STREET L», даний формат надзвичайно зручний та максимально відповідає потребам сучасних ринкових тенденцій. Взагалі компанія пропонує 6 форматів пекарень та пекарень-кав’ярень: 3 формати STREET (S, M, L)— для ведення бізнесу на вулицях міста та 3 формати SHOP-in-SHOP (А, В, С)— для розміщення в супермаркетах та торгово-розважальних центрах.

Нові пекарні-кав’ярні сучасні, привабливі та економічно ефективні.
Спеціалісти BFI Service ретельно прораховують ймовірний трафік, очікувану рентабельність та успішність бізнесу. І з урахуванням цих показників пропонують формат, що буде вдалим для кожної окремої локації, прибутковий для власників бізнесу та зручний для майбутніх гостей пекарні.

Нова концепція розвитку франчайзингової мережі ТМ FORNETTI передбачає принципово нову модель побудови бізнесу і пропонує готовий пакет бізнес-рішень. «Бізнес під ключ» від ТМ FORNETTI – можна запустити за 3 тижні з порівняно невеликими інвестиціями, який окупиться вже через 6-8 місяців, в залежності від формату пекарні.

Нова бізнес-модель також передбачає повну систему автоматизації господарського обліку F24, що дає можливість власнику франшизи контролювати фінансову діяльність на пекарнях в режимі on-line.

ТМ FORNETTI продовжує супроводжувати партнерів й після відкриття об’єкту. Працює програма постійного навчання та підтримки кваліфікації персоналу.

Тетяна Калюжна, директор з маркетингу BFI Service, впевнена, що новий формат знайде своїх шанувальників, які приходитимуть в улюблену пекарню-кав’ярню для зустрічі з друзями та рідними . А власна справа партнерів з ТМ FORNETTI буде рости, процвітати, розвиватись.

Приєднуйтесь до сім’ї ТМ FORNETTI!

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка