Нова пекарня-кав’ярня FORNETTI в м.Києві (пр-т. Перемоги, 57)

Нова пекарня-кав’ярня FORNETTI відкрилася 13 грудня в місті Києві за адресою пр-т. Перемоги, 57 (м. «Берестейська»). Це пекарня нового формату, відкрита в рамках ребрендингу компанії BFI Service.

Для гостей була підготовлена по-справжньому насичена святкова програма, розіграші призів і, звичайно, улюблена випічка. Ті, хто зробив покупку будь-якого напою і випічки на суму від 40 грн. отримали подарунки, а найактивніші передплатники сторінок FORNETTI в «Фейсбук» і «Інстаграм» продовжують брати участь в розіграші цінних призів: портативної колонки і «Power Bank». Переможці стануть відомі 20 грудня 2018 року. Так що, охочі все ще можуть прийти в пекарню нового формату і взяти участь в конкурсі.

Пекарня FORNETTI на Берестейської виконана в форматі STREET – комфортний, міський варіант для швидкого та комфортного перекусу. В асортименті закладу – улюблена для українців листкова випічка з солоними і солодкими начинками, широка лінійка кавових напоїв, авторські чаї і прохолодні напої провідних торгових марок.

До кінця 2019 року BFI планує переформатувати понад 300 пекарень FORNETTI відповідно до європейського стандарту центрального офісу в Угорщині.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка