Молоді науковці проектують майбутнє України

4 грудня 2018 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал молодіжного щорічного проекту «Project Management: Вища ліга», котрий існує вже 12 років (з 2006-го).Основна мета проекту: формування нової генерації висококваліфікованих фахівців, які володіють системним мисленням та комплексом спеціальних компетенцій з проектного менеджменту, на основі передового досвіду як вітчизняних, так і іноземних науковців та практиків.

Цього року на фінальному захисті було представлено чотири проекти з різних економічних і соціальних сфер:
— «Дитячий гаманець», основна ідея — через ігрову форму розвивати у дітей дисципліну економії грошей та фінансову грамотність. Розробники показали: як за допомогою мобільного додатку можна стимулювати дітей виконувати домашні справи й винагороджувати їх за це;

— «Добровільне медичне страхування студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка», основна ідея — створення страхового продукту, що буде максимально зручний для самих студентів та працівників університету, принесе додаткові інвестиції у бюджет університету, страховим компаніям — освоєння нового сегменту ринку (студентів);

— «VIKO Marketing»: розробники запропонували нову автоматизовану аналітичну систему, яку можна активно використовувати для інтернет-магазинів. Згідно з розрахунками молодих науковців завдяки новій аналітичній системі можна зменшити витрати компанії на рекламу, а також зробити більш персоніфікований контент для відвідувачів сайту;

— «Роботизація складської діяльності»: на прикладі компанії «BFI Service» розробники показали: як введення роботів-комірників у складську діяльність допоможе компанії підвищити свої економічні показники, зменшити відсоток помилок, примножити процес автоматизації у роботі складу й мінімізувати людський фактор.

Оцінювання результатів роботи команд здійснювало висококваліфіковане журі, до складу якого увійшли викладачі університету та представники академічного й бізнес-секторів. Зокрема, випускник факультету Олег Міщенко — спонсор і меценат «Project Management: Вища ліга», Олександр Ніколайчук — виконавчий директор ТОВ «Fishki.ua», Тетяна Карпова — керівник відділу логістики компанії «BFI Service» та інші.

У результаті жвавої дискусії було обрано переможців 12-го сезону. Переміг проект «Дитячий гаманець». Усі учасники проекту отримали цінні подарунки від меценатів і спонсорів. Також учасників та гостей проекту пригощали ароматною випічкою від ТМ «FORNETTI».

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка