Вітальне слово

Будь-якому майстру-пекарю складно відповісти на питання, любить він більше своїх покупців чи свою продукцію.

Ми переконані, що однієї лише майстерності у виробництві випічки недостатньо. Важливо вкладати душу в її виготовлення, тим самим проявляючи любов та повагу до усіх покупців. Тільки у цьому випадку і пекар і вдячний покупець будуть щасливі.

У франшизі Форнетті разом з усіма нашими колегами ми кожен день вкладаємо частинку душі у виготовлення своєї продукції. Саме ця філософія протягом вже понад десять років створює тисячі робочих місць, залучає мільйони покупців та дозволяє компанії «Форнетті» бути однією з найбільших компаній в галузі продуктів харчування у Європі.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка