ВИРОБНИЦТВО

Bakery Food Industry (BFI) – перший великий виробник хлібобулочних виробів глибокої заморозки в Україні. Компанія працює на ринку більше 14 років та зарекомендувала себе як надійний виробник випічки. Система менеджменту безпечності харчових продуктів підприємства відповідає міжнародним вимогам FSSC 22000 (номер сертифікату реєстрації 12 520 55096 TMS), крім того системи управління якістю  та безпечністю харчових продуктів сертифіковані згідно вимог ДСТУ ISO 9001:2015 і ДСТУ ISO 22000:2007. Постачальниками інгредієнтів для компанії виступають сертифіковані партнери, такі як Puratos, Зеландія, Щедро, МХП, Терра-фуд та інші. Гордістю компанії BFI є робота зі свіжими ягодами, овочами та фруктами, м’ясом та сиром, з яких готуються начинки для всіх листкових виробів. Продукцію компанії щодня споживають більше 2 мільйонів українців. Випічка представлена брендом FORNETTI у мережі франчайзингу, листковими виробами у хлібобулочних відділах супермаркетів, а також власними торговими марками відомих продуктових мереж, таких як АТБ, Fozzy, Billa, Varus, Велика Кишеня. У продуктовому портфелі компанії знаходиться понад 100 видів продукції.

ТМ FORNETTI – провідна торгова марка компанії BFI, яка виступає основою для розвитку франчайзингової мережі в Україні.

 

 

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка