Нова пекарня-кав’ярня FORNETTI на Південному вокзалі у Києві

Ще одна оновлена пекарня FORNETTI відкрилася у Києві — на Південному вокзалі. У старому форматі вона проіснувала 8 років, а завдяки ребрендингу BFI набула другого життя.
Компанія розширює асортимент, оновлює вже працюють пекарні й відкриває кав’ярні нового формату, пропонуючи своїм партнерам принципово іншу концепцію бізнесу — «Бізнес під ключ» з ТМ FORNETTI.
«Як результат ребрендингу партнер отримує повну систему автоматизації господарського обліку, що дає йому можливість контролювати фінансову діяльність на точках, формувати авто замовлення на випічку, додатковий асортимент і витратні матеріали», — розповідає Микола Шумило, менеджер з продажу франчайзингової мережі FORNETTI.
«Дизайн нової й оновлення наявної пекарень починається з кропіткої роботи дизайнерів-архітекторів. Саме вони створюють ту саму красиву картинку, яка згодом презентується партнерам, — додає трейд-маркетолог FORNETTI Ксенія Тищенко. — Дизайн проекту розробляється за угорськими стандартами, але з урахуванням побажань партнерів».
Постійні клієнти оновленої пекарні відзначають: вона значно відрізняється від старої — стало більше місця, що дозволило комфортніше працювати персоналу пекарні, а великі вітрини дозволяють повною мірою ознайомитися з улюбленою продукцією.
За словами продавця, завдяки новому технологічному обладнанню і серйозному підходу до дотримання стандартів продукція стала ще смачнішою.
«Перед відкриттям пекарні компанія формує SWOT-команду, котра займається навчанням персоналу. Наші фахівці допомагають продавцям адаптуватися до нових умов та контролюють дотримання стандартів», — розповідає фахівець відділу навчання і розвитку BFI Антон Глимбоцький.
За його словами на самому початку персонал відноситься до нововведень скептично, але потім продавці відзначають, що їм стало комфортніше працювати.
До кінця 2019 року BFI планує переформатувати понад 300 пекарень FORNETTI відповідно до європейського стандарту центрального офісу в Угорщині.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка