ПРАВИЛА АКЦІЇ «КОМБО-МЕНЮ»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ
«КОМБО-МЕНЮ»
(надалі за текстом – Офіційні правила)

1. Організатор акції.
1.1. Організатором акції «КОМБО-МЕНЮ» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «БФІ Сервіс» (надалі за текстом – ТОВ «БФІ Сервіс», Організатор).
2. Територія проведення Акції.
2.1. Акція проводиться у мережі пекарень «FORNETTI» на яких розміщено плакат з умовами акції. Список пекарень, які приймають участь в акції:
№ Місто Адреса пекарні
1 м. Київ пр-т Перемоги, 57
2 м. Київ вул. Лагерна, 46/48
3 м. Київ пл. Арсенальна
4 м. Київ вул. Ползунова (біля входу до Південного залізничного вокзалу)
5 м. Київ пл. Вокзальна, 1 (напроти виходу зі ст. м. Вокзальна)
6 м. Київ вул. Вокзальна, 3 (напроти McDonald`s)
3. Період проведення Акції:
3.1. Початок: 30 січня 2019 року.
3.2. Закінчення: 30 березня 2019 року (включно).
3.3. Точний час початку та закінчення Акції визначається згідно з режимом роботи пекарень.
3.4. Інформаційна підтримка Акції: на сайті http://fornetti.com.ua.
Ці Офіційні правила розроблені та затверджені Організатором Акції. Оприлюднення Офіційних правил Акції здійснюється на сайті http://fornetti.com.ua (надалі – Офіційний сайт Організатора).
3.5. Організатор має право на власний розсуд подовжити або скоротити термін проведення акції.
4. Право на участь в Акції, Учасники Акції.
4.1. В Акції можуть брати участь фізичні особи (надалі – «Учасники Акції»), які досягли 18 років.
4.2. Участь в Акції є добровільною і визначається власним волевиявленням Учасників.
4.3. Кількість учасників – необмежена.
4.4. Учасники Акції зобов’язуються:
4.4.1. Дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
4.4.2. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції.
4.5. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
4.6. Згода Учасника Акції вважається наданою з моменту здійснення ним умов Акції згідно п. 5 цих Правил.
5. Порядок участі в Акції та отримання знижки
5.1. Для того, щоб взяти участь у Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, повинна протягом Терміну проведення Акції (п. 2.1. Правил) придбати одним чеком у будь-якій пекарні «FORNETTI», що зазначена в п. 2.1 даних Правил:
один напій «Pepsi» в об’ємі 0,5 л та
одну одиницю акційної продукції торгової марки «FORNETTI» на вибір із наведеного переліку:
– Сосиска в тісті з кетчупом;
– Сосиска в тісті з гірчицею;
– Сосиска в тісті з кетчупом та майонезом,
(далі – «Комбо-меню»).
5.2. При виконанні умов п. 5.1. особа має право одразу у тій самій пекарні «FORNETTI» отримати від продавця знижку на таке «Комбо-меню» у розмірі, зазначеному на відповідній вивісці у пекарні.
5.3. Кількість «Комбо-меню» в одному чеку необмежена. Розмір знижки при купівлі двох або більше комплектів «Комбо-меню» не сумується.
5.4. Кількість акційної продукції торгової марки «FORNETTI» та напоїв торгової марки «Pepsi» обмежена кількістю одиниць в пекарні.
5.5. Організатор Акції не гарантує наявність та не несе відповідальність за відсутність акційної продукції торгової марки «FORNETTI» та напоїв торгової марки «Pepsi» у пекарнях «FORNETTI», що беруть участь в акції.
5.6. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує те, що він повністю відповідає умовам п. 4 цих Правил, та повністю погоджується з цими Правилами і зобов’язується неухильно їх виконувати.
5.7. Організатор не несе відповідальність за неможливість отримати акційну пропозицію з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця.
6. Прикінцеві положення.
6.1. Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акції обставини.
6.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, та/або питань, не врегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
6.3. Ці правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://fornetti.com.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних правил.
6.4. У разі виникнення будь-яких питань, пропозицій або скарг, просимо телефонувати на телефон гарячої лінії 0800-501-744 та/або надсилати на електронну адресу info@bfi.com.ua та/або на адресу: 08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 2 В, оф. 73, ТОВ «БФІ Сервіс».

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка