Новини

Шановні журналісти, вітаємо вас зі святом!

 

Виробництво FORNETTI в Угорщині

Друзі, колеги,
Ми раді повідомити, що делегація команди Bakery Food Industry(BFI) відвідала виробництво FORNETTI в Угорщині. Нашою метою було перейняти європейський досвід ТМ FORNETTI та привезти в Україну ідеї та рішення. Тож можемо з радістю повідомити, що вже найближчим часом ви побачите і відчуєте зміни на смак.

Змінюєтеся ви, і ми змінюємося разом з вами. Для вас.

Новий рекорд України разом з FORNETTI

Друзі, з гордістю повідомляємо про новий рекорд України, який встановила випічка FORNETTI!
23 травня наші любі одесити з’їли 2 375 одиниць випічки FORNETTI і тим самим назавжди вписали своєі ім’я в історію нашої країни! Читайте про рекорд у новинах! Відео

23 травня відбулося урочисте відкриття оновленого FORNETTI в Одесі

23 травня в Одесі книга рекордів України зафіксувала рекорд в категорії «найбільша кількість випічки, виробленної та проданої в одній пекарні за один день».

 

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку "Форнетті". Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франшиза

Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія «Форнетті» намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка