НОВІ ВІДКРИТТЯ

Перша пекарня-кав’ярні нової генерації у місті Одеса за адресою вул.Мечникова 15!

Принципово новий європейський формат добре відомого FORNETTI! Ви можете зайти всередину та побачити відео про виробництво випічки на заводі Bakery Food Industry, ознайомитися з високими стандартами виробництва та потужностями компанії на великих екранах, насолодитися виглядом нашої фірмової випічки, кавовими та чайними напоями, які пропонує оновлене кафе FORNETTI. Нова концепція FORNETTI – це не лише випічка, а й різноманіття холодних та гарячих напоїв, що задовольнять найвибагливіші смаки наших клієнтів. Звернуть увагу на фірмові стакани, сервитки та пакети, насолоджуйтеся високим рівнем сервісу – ми змінюємося для Вас і змінюємося на краще!

 

Відео з урочистого відкриття у місті Одеса:

 

Перша пекарня формату нової європейскої генерації у місті Києві на Арсенальній площі, біля виходу з метро!

 

Перша пекарня формату SHOP-in-SHOP категорії В у місті Бровари за адресою вул. Гагаріна 16, супермаркет Varus!

 

Більше деталей про франшизу шукайте на сторінці БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ

 

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку "Форнетті". Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франшиза

Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія «Форнетті» намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка