КОМАНДА

FORNETTI Україна – це можливість реалізувати Вашу мрію про успіх та незалежність у бізнесі. Ваша мрія – джерело нашого натхнення, адже найвищою метою для команди BFI, FORNETTI Україна, є створення успішного майбутнього України тут і зараз, разом з Вами!

Ми об’єднали у своїй команді спеціалістів з багатогранним досвідом, націленими на результат. Саме тому, кожний проект виконується швидко, результативно, з повною самовіддачею кожного з нас.

Команда виробництва представлена спеціалістами у різних сферах харчової промисловості. Технологи, пекарі, спеціалісти з якості, аналітики виробництва, працівники лабораторії – всі працюють задля задоволення потреб наших клієнтів шляхом створення неповторних рецептур для нашого споживача.

Команда логістики забезпечує безперебійну доставку випічки якнайближче до Вашого дому.

Маркетинг та продажі відповідають за постійну комунікацію зі споживачем та партнерами, наявність та доступність широкого асортименту різноманітної продукції на полицях пекарень франчайзингової мережі та продуктових супермаркетів.

У нашій команді працює понад 500 спеціалістів своєї справи. Щодня ми робимо Ваше життя кращим, доставляючи та випікаючи смачну та якісну випічку поряд з Вашим домом.

Переходьте на сторінку КОНТАКТИ, щоб зв’язатися з нами.

____________________________________________________________________________________________________________

Bakery Food Industry (BFI) – перший великий виробник хлібобулочних виробів глибокої заморозки в Україні. Компанія працює на ринку більше 14 років та зарекомендувала себе як надійний виробник випічки. Компанія BFI сертифікована у відповідності до міжнародних стандартів ДСТУ ISO9001 та ДСТУ ISO22000, а також системою управління безпеки харчових продуктів НАССР. Постачальниками інгредієнтів для компанії виступають сертифіковані партнери, такі як Puratos, Зеландія, Щедро, МХП, Терра-фуд та інші. Гордістю компанії BFI є робота зі свіжими ягодами, овочами та фруктами, м’ясом та сиром, з яких готуються начинки для всіх листкових виробів. Продукцію компанії щодня споживають більше 2 мільйонів українців. Випічка представлена брендом FORNETTI у мережі франчайзингу, листковими виробами у хлібобулочних відділах супермаркетів, а також власними торговими марками відомих продуктових мереж, таких як АТБ, Fozzy, Novus, EKO, Billa, Varus, Велика Кишеня. У продуктовому портфелі компанії знаходиться понад 100 видів продукції.

ТМ FORNETTI – провідна торгова марка компанії BFI, яка виступає основою для розвитку франчайзингової мережі в Україні.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку "Форнетті". Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франшиза

Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія «Форнетті» намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка