КОМАНДА

FORNETTI Україна – це можливість реалізувати Вашу мрію про успіх та незалежність у бізнесі. Ваша мрія – джерело нашого натхнення, адже найвищою метою для команди BFI, FORNETTI Україна, є створення успішного майбутнього України тут і зараз, разом з Вами!

Ми об’єднали у своїй команді спеціалістів з багатогранним досвідом, націленими на результат. Саме тому, кожний проект виконується швидко, результативно, з повною самовіддачею кожного з нас.

Команда виробництва представлена спеціалістами у різних сферах харчової промисловості. Технологи, пекарі, спеціалісти з якості, аналітики виробництва, працівники лабораторії – всі працюють задля задоволення потреб наших клієнтів шляхом створення неповторних рецептур для нашого споживача.

Команда логістики забезпечує безперебійну доставку випічки якнайближче до Вашого дому.

Маркетинг та продажі відповідають за постійну комунікацію зі споживачем та партнерами, наявність та доступність широкого асортименту різноманітної продукції на полицях пекарень франчайзингової мережі та продуктових супермаркетів.

У нашій команді працює понад 500 спеціалістів своєї справи. Щодня ми робимо Ваше життя кращим, доставляючи та випікаючи смачну та якісну випічку поряд з Вашим домом.

Переходьте на сторінку КОНТАКТИ, щоб зв’язатися з нами.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка