Команда

Історія бренду FORNETTI, як і все краще, що придумало людство, почалася з мрії. Мрії зробити випічку завжди свіжою, завжди гарячою, завжди смачною та безпечною.
Перша пекарня FORNETTI була відкрита в 1997 році Йожефом Палашті і його сім’єю в невеликому містечку Кечкемет, що в Угорщині. Місцем для пекарні став його власний будинок.
20 років потому, мрія одного пекаря охопила більш ніж 26 країн світу і заслужила любов і прихильність мільйонів споживачів.

Україна вже більше 14 років як приєдналася до родини FORNETTI.

FORNETTI Україна – це можливість реалізувати Вашу мрію про успіх та незалежність у бізнесі. Ваша мрія – джерело нашого натхнення, адже найвищою метою для команди BFI, FORNETTI Україна, є створення успішного майбутнього України тут і зараз, разом з Вами!

Ми об’єднали у своїй команді спеціалістів з багатогранним досвідом, націленими на результат. Саме тому, кожний проект виконується швидко, результативно, з повною самовіддачею кожного з нас.

Команда виробництва представлена спеціалістами у різних сферах харчової промисловості. Технологи, пекарі, спеціалісти з якості, аналітики виробництва, працівники лабораторії – всі працюють задля задоволення потреб наших клієнтів шляхом створення неповторних рецептур для нашого споживача.

Команда логістики забезпечує безперебійну доставку випічки якнайближче до Вашого дому.

Маркетинг та продажі відповідають за постійну комунікацію зі споживачем та партнерами, наявність та доступність широкого асортименту різноманітної продукції на полицях пекарень франчайзингової мережі та продуктових супермаркетів.

У нашій команді працює понад 500 спеціалістів своєї справи. Щодня ми робимо Ваше життя кращим, доставляючи та випікаючи смачну та якісну випічку поряд з Вашим домом.

Переходьте на сторінку КОНТАКТИ, щоб зв’язатися з нами.

BFI (Bakery Food Industry) – перший великий виробник хлібобулочних виробів глибокої заморозки в Україні. Компанія працює на ринку більше 14 років і зарекомендувала себе як надійний виробник випічки. Компанія BFI сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ДСТУ ISO9001 і ДСТУ ISO22000, а також системою управління безпекою харчових продуктів НАССР. Завод компанії оснащений 3 автоматичними італійськими лініями Canol, загальною продуктивністю більше 1000 тонн / міс. Контроль якості продукції відбувається на кожному етапі виробництва. Підприємство володіє власною логістичною системою і автоматизованими складськими приміщеннями в 4 великих містах України, загальною місткістю понад 600 тонн. На даний момент в BFI працює понад 500 різнопрофільних фахівців. Постачальниками інгредієнтів для компанії виступають сертифіковані партнери, такі як Puratos, Зеландія, Щедро, МХП, Терра-фуд і інші. Продукцію компанії щодня споживає більше 2 мільйонів українців. Випічка представлена ​​брендом FORNETTI в мережі франчайзингу, листковим виробами в хлібобулочних відділах супермаркетів, а також власними торговими марками відомих продуктових мереж таких як АТБ, Fozzy, Novus, EKO, Billa, Varus, Велика Кишеня. У продуктовому портфелі компанії більше 100 найменувань продукції. ТМ FORNETTI – провідна торгова марка компанії BFI, яка є основою для розвитку франчайзингової мережі в Україні.

ТМ FORNETTI відома в більш ніж в 26 країнах світу. Національна мережа франчайзингу представлена ​​550 пекарнями різних форматів, за допомогою якої щомісяця продається більше 250 000 кг слойки. 14 років тому бренд сформував нішу слойки в країні, в якій залишається лідером й на сьогодні.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку "Форнетті". Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франшиза

Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія «Форнетті» намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка