Команда

Історія бренду FORNETTI, як і все краще, що придумало людство, почалася з мрії. Мрії зробити випічку завжди свіжою, завжди гарячою, завжди смачною та безпечною.
Перша пекарня FORNETTI була відкрита в 1997 році Йожефом Палашті і його сім’єю в невеликому містечку Кечкемет, що в Угорщині. Місцем для пекарні став його власний будинок.
20 років потому, мрія одного пекаря охопила більш ніж 26 країн світу і заслужила любов і прихильність мільйонів споживачів.

Україна вже більше 14 років як приєдналася до родини FORNETTI.

Сильна команда – це ядро ​​нашого бізнесу. Корпоративна культура, професіоналізм і віра в загальну справу дозволяють реалізовувати кожен проект “під ключ” швидко і результативно. Мета нашої великої команди – втілити в життя Вашу мрію про успіх і незалежність і щодня дарувати радість і насолоду від смачної випічки нашим споживачам.

Франчайзинг – це модель, яка працює по всіх куточках світу і забезпечує підприємців готовими рішеннями і гарантованими доходами! Ми забезпечуємо Вас системою налагодженої поставки продуктів, навчання персоналу, комунікації кожної пекарні зі споживачем і постійного персонального контакту з кожним партнером.

Наша робота – відповідати на питання і забезпечувати Ваш бізнес повним циклом послуг.
Наша місія – створювати успішне майбутнє України тут і зараз разом з Вами, кожен день!

Переходьте на сторінку КОНТАКТИ, щоб зв’язатися з нами.

BFI (Bakery Food Industry) – перший великий виробник хлібобулочних виробів глибокої заморозки в Україні. Компанія працює на ринку більше 14 років і зарекомендувала себе як надійний виробник випічки. Компанія BFI сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ДСТУ ISO9001 і ДСТУ ISO22000, а також системою управління безпекою харчових продуктів НАССР. Завод компанії оснащений 3 автоматичними італійськими лініями Canol, загальною продуктивністю більше 1000 тонн / міс. Контроль якості продукції відбувається на кожному етапі виробництва. Підприємство володіє власною логістичною системою і автоматизованими складськими приміщеннями в 4 великих містах України, загальною місткістю понад 600 тонн. На даний момент в BFI працює понад 500 різнопрофільних фахівців. Постачальниками інгредієнтів для компанії виступають сертифіковані партнери, такі як Puratos, Зеландія, Щедро, МХП, Терра-фуд і інші. Продукцію компанії щодня споживає більше 2 мільйонів українців. Випічка представлена ​​брендом FORNETTI в мережі франчайзингу, листковим виробами в хлібобулочних відділах супермаркетів, а також власними торговими марками відомих продуктових мереж таких як АТБ, Fozzy, Novus, EKO, Billa, Varus, Велика Кишеня. У продуктовому портфелі компанії більше 100 найменувань продукції. ТМ FORNETTI – провідна торгова марка компанії BFI, яка є основою для розвитку франчайзингової мережі в Україні.

ТМ FORNETTI відома в більш ніж в 26 країнах світу. Національна мережа франчайзингу представлена ​​550 пекарнями різних форматів, за допомогою якої щомісяця продається більше 250 000 кг слойки. 14 років тому бренд сформував нішу слойки в країні, в якій залишається лідером й на сьогодні.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку "Форнетті". Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франшиза

Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія «Форнетті» намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка