FORNETTI ВІДКРИВАЄ ОНОВЛЕНІ ПЕКАРНІ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

FORNETTI відкриває оновлені пекарні по всій Україні

Компанія BAKERY FOOD INDUSTRY вже відкрила 8 нових об’єктів. Оновлені пекарні та пекарні-кав’ярні FORNETTI працюють у Києві, Одесі, Броварах і Чернівцях. На черзі — Дніпро, Львів, Ужгород, Хмельницький, Могилів-Подільський, Чернігів.

За 14 років на українському ринку відкрито понад 550 пекарень. Сьогодні вони є у всіх куточках країни. Адже FORNETTI стали першими, хто почав розвивати франчайзинг, зробивши його фінансово доступним для українців.

Цього року компанія BFI запустила масштабний ребрендинг своєї франчайзингової мережі. До кінця 2019-го понад 300 пекарень FORNETTI, що пропонують випічку з листкового тіста по всій Україні, будуть переформатовані відповідно до європейських стандартів головного офісу в Угорщині. BFI пропонує три формати «STREET» (для ведення бізнесу на вулицях міста) й три формати «SHOP-in-ЅНОР» (для роботи у супермаркетах і торгово-розважальних центрах).

Кардинально змінюється концепція роботи мережі, бізнес-модель франчайзингу. Вводиться система «Стандартів візуалізації, сервісу, технологій роботи з асортиментом, обліку роздрібних продажів та господарської діяльності пекарень мережі FORNETTI», яка забезпечує гарантію якості у всій франчайзинговій мережі України.   Розширено продуктовий асортимент, додалися кавова й чайна карти, прохолодні й сезонні напої.

У новому форматі франчайзингу BFI також буде по-новому співпрацювати з партнерами-франчайзі. Нова модель ведення бізнесу дозволяє легко запустити свій бізнес і повністю його контролювати. Йдеться про планування, повний облік та контроль комерційних показників господарської діяльності, автоматизацію всіх процесів, супроводження та навчання команди власника на всіх етапах розвитку бізнесу.

FORNETTI пропонує повне маркетингове супроводження — розробку дизайн-проекту пекарні, кращі умови для придбання необхідного обладнання, мотиваційні програми для продавців, навчання і перепідготовку персоналу, оновлення асортименту й реалізацію маркетингових кампаній, спрямованих на збільшення продажів, підвищення лояльності та купівельного попиту.

Тетяна Калюжна, директор по маркетингу BFI Service: «Ми поставили перед собою амбітні цілі, властиві лідеру ринку, й успішно реалізовуємо їх. Переваги франшизи FORNETTI — це 14 років бездоганної якості, власне потужне виробництво, популярний, улюблений бренд. А також — готова робоча бізнес-модель, реалізація «під ключ» і швидка окупність бізнесу».

Довідкова інформація

ТМ FORNETTI — провідна торгова марка компанії BFI, яка є основою для розвитку франчайзингової мережі в Україні. Бренд відомий більш ніж у 26 країнах світу. Національна франчайзингова мережа представлена 500+ пекарнями різних форматів, за допомогою котрих щомісяця реалізується понад 500 000 кг слойки.

14 років тому бренд сформував нішу листкової випічки в Україні, де й залишається лідером донині. Оновлений авторський дизайн, широкий асортимент улюбленої листкової випічки, сендвічі та десерти, власний унікальний бренд кави, авторські чай та відсвіжні напої створюють неповторну атмосферу нового європейського формату пекарень-кав’ярень «FORNETTI».

Завжди свіжа ароматна випічка з насиченою кавою — це Ваш затишок і комфорт з «FORNETTI» щодня.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка