БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ

ТМ FORNETTI відома у більш ніж 26 країнах світу. В Україні мережа франчайзингу представлена 550 пекарнями різних форматів, через які щомісячно продається 500 000 кг листкової випічки. Оновлений авторський дизайн, широкий асортимент улюбленої випічки, сендвічі та десерти, власний унікальний бленд кави, авторські чаї та освіжаючі напої створюють неповторну атмосферу нового європейського формату пекарень-кавярень FORNETTI. Завжди свіжа ароматна випічка з чашкою насиченої кави – це ваш затишок та комфорт з FORNETTI кожного дня.

“БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ” з ТМ FORNETTI – це швидкий та простий старт вашого бізнесу, відомий бренд, високі стандарти та європейська якість, гарантований прибуток та швидка окупність бізнесу.

Франчайзинг з ТМ FORNETTI – легко розпочати, легко контролювати.

 “БІЗНЕС ПІД КЛЮЧ” з TM FORNETTI це:

  • Готова робоча бізнес модель
  • Швидкий старт від трьох тижнів
  • Чіткий та прозорий прорахунок окупності бізнесу
  • Готова концепція бізнесу, адаптована під різні формати – від невеликої пекарні до повноцінного кафе з посадочними місцями, як для міста (3 формати “STREET”), так і для розміщення у ТРЦ (3 формати “SHOP-in-SHOP”)
  • Індивідуальний авторський дизайн-проект та відкриття пекарні «під ключ»:

– Ремонт, фірмові меблі та аксесуари

– Оригінальне спеціалізоване італійське обладнання для випікання

– Сервісне обслуговування протягом всього періоду співпраці

– Додаткове обладнання від авторизованих постачальників BFI Service

– «Прокачування» нової пекарні командою фахівців і відпрацювання всіх робочих процесів

  • Єдині європейські стандарти (Стандарт візуалізації, Стандарт обслуговування, технологічні Стандарти, Стандарт роботи з додатковим асортиментом, Стандарт роботи у обліковій системі F24)
  • Системне навчання та супровід персоналу (системне навчання та атестація  торгової команди партнера згідно стандартів роботи пекарні FORNETTI)
  • Автоматизація бізнесу: впровадження стандартизованої облікової системи F24 (роздрібні продажі та господарський облік), аудіо та відео контроль роботи продавців, охорона 24/7, централізоване замовлення та поставка продукції, додатковий асортимент від авторизованих постачальників BFI Service з корпоративною знижкою у вигляді виплати щоквартального ретро бонусу
  • Замовлення 24/7, адресна доставка до 6 разів на тиждень
  • Реалізація маркетингових акцій, ротація асортименту, введення новинок

Більше інформації про формати пекарень ви знайдете за посиланням ФОРМАТИ ПЕКАРЕНЬ

Розрахунок фінансової ефективності за допомогою КАЛЬКУЛЯТОРА

Консультація стосовно франшизи та умов співпраці:

0 800 501-744

sales@bfi.com.ua

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка