Як стати партнером

Компанія «Форнетті» працює за системою франчайзинга на одному з найприбутковіших ринків – ринку швидкого харчування. Це форма ведення бізнесу, за якою підприємець володіє торговою точкою і отримує постійну підтримку від компанії-франчайзера. Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Щоб запустити власний бізнес «Форнетті» Вам достатньо зробити всього 5 кроків.

Крок 1. Місце. Визначте місце з великим потоком людей, де Ви бажали б відкрити торгову точку, узгодьте її з менеджером «Форнетті».

Крок 2. Договір. Прочитайте та підпишіть договір про співпрацю.

Крок 3. Оформлення торгової точки. Ми забезпечимо* Вас базовим набором маркетингових матеріалів і допоможемо привести торгову точку у відповідність стандартам компанії «Форнетті».

Крок 4. Навчання. Ми безкоштовно навчимо продавця майбутньої торгової точки «Форнетті» у нашій спеціалізованій школі.

Крок 5. Старт. За роботу!

* мається на увазі можливість придбання за 1 грн.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку "Форнетті". Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франшиза

Стаючи партнером «Форнетті», Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія «Форнетті» намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка