Акції та конкурси

АКЦІЯ «ВЕСНА СТУДЕНТА»

конкурс

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«ВЕСНА СТУДЕНТА»

(надалі за текстом – Офіційні правила)

 

  1. Організатор акції.

1.1.    Організатором акції «ВЕСНА СТУДЕНТА» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземною інвестицією «Форнетті-Україна» (надалі за текстом – ТОВ «Фонетті-Україна», Організатор).

  1. Територія проведення Акції.

2.1.    Акція проводиться на всій території України (крім території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей) у франчайзинговій мережі ТОВ «Форнетті-Україна», в тих торгових точках партнерів та у власній  мережі торгової марки «Форнетті», на яких розміщено плакат з умовами акції.

 

  1. Період проведення Акції:  

3.1.       Початок: 06 Бересня 2017 року.

3.2.       Закінчення: 31 березня 2017 року (включно).

3.3.      Точний час початку та закінчення Акції визначається згідно з режимом роботи торгових точок.

3.4.       Інформаційна підтримка Акції: на сайті http://fornetti.com.ua.

Ці Офіційні правила розроблені та затверджені Організатором Акції. Оприлюднення Офіційних правил Акції здійснюється на сайті http://fornetti.com.ua (надалі – Офіційний сайт Організатора) та у куточках покупця.

3.5.    Організатор має право на власний розсуд подовжити або скоротити термін проведення акції.

 

  1. Право на участь в Акції, Учасники Акції.

4.1.    В Акції можуть брати участь фізичні особи (надалі – «Учасники Акції»), які досягли 18 років, за винятком осіб, вказаних в п. 4.2. цих Правил.

4.2.   В Акції не мають права брати участь:

        – працівники Замовника/Організатора/Виконавця Акції та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки). Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4.3.    Участь в Акції є добровільною і визначається власним волевиявленням Учасників.

4.4. Кількість учасників – необмежена.

4.5. Учасники Акції зобов’язуються:

4.5.1. Дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

4.5.2. Надавати повні, коректні та достовірні відомості, вказані у даних Правилах;

4.5.3. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції.

4.6. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.

Беручи участь у Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч., але не обмежуючись, правом публікації (в т. ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ. Учасник Акції також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, SMS-повідомлень (в т. ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання SMS-повідомлень (в т. ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо письмово повідомивши Організатора про таке рішення на його адресу.

4.7. Згода Учасника Акції вважається наданою з моменту здійснення ним умов Акції згідно п. 5 цих Правил.

4.8. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку вручити належне такому Учаснику заохочення Акції і такий Учасник Акції втрачає право на отримання подарунків Акції.

 

  1. Порядок участі в Акції

5.1. Для того, щоб взяти участь у Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 4 даних Правил повинна протягом Строку проведення Акції (п. 2.1. Правил) здійснити дії в наступній послідовності:

5.1.1. Придбати будь-яку продукцію Торгової Марки «Форнетті» у будь-якій торговій точці франчайзингової мережі «Форнетті» на суму 35,00 грн. (тридцять п’ять гривень 00 коп.) та більше;

5.1.2. Отримати від продавця скретч-карту з інформацією про Акцію;

5.1.3. Стерти захисне покриття та відправити SMS-повідомлення з кодом, що з’явився на скретч-картці зі свого мобільного телефону на короткий номер 470.

Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ згідно тарифного плану абонента: для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» 0,94 грн з ПДВ без ПФ; МТС/Vodafone –  0,60 грн з ПДВ без ПФ; lifecell (ТОВ «лайфселл») – 0,94 грн з ПДВ без ПФ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7.5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Для всіх національних GSM операторів України. Послуга надається повнолітнім. Для абонентів ПрАТ “МТС Україна” (МТС і Vodafone), які перебувають у роумінгу, додатково оператором утримується роумінговий збір за відправку SMS-повідомлення на короткий номер згідно роумінговій тарифній зоні. Технічний партнер: ТОВ «ГЛОБАЛ СМС», інформаційна служба: /044/ 383-20-90, /050/ 440-15-59 (з 9:00 до 18:00, в робочі дні). 

5.1.4. У відповідь на смс Учасник акції отримає смс-повідомлення, в якому зазначено:

– «Ви виграли поповнення рахунку на 5,00 грн.»

або

– «Чекайте на розіграш цінних призів наприкінці тижня».

5.1.5. З одного номера приймається і зараховується до участі в розіграшу не більше як 3 смс в один день.

5.2. Загальна кількість акційних скретч-карток – 50 000 шт.

5.3. Кожен учасник акції може використати код, вказаний на скретч-картці лише один раз.

5.4. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасника виконати пп. 5.1.1.-5.1.3. цих Правил, якщо це трапилось не з вини Організатора. Організатор Акції не несе відповідальності за роботу Сайтів, Інтернет провайдерів, операторів мобільного зв’язку, будь-які технічні помилки, внаслідок чого реєстрація до участі в Акції не відбулась або відбулась із запізненням та за роботу поштових сервісів.

5.5. Беручи участь в Акції, згідно п. 5.1. Правил, Учасник Акції підтверджує те, що він повністю відповідає умовам п. 4. цих Правил, та повністю погоджується з цими Правилами і зобов’язується неухильно їх виконувати.

 

  1. Подарунки, які використовуються в Акції.

6.1. Серед Учасників Акції, які виконали Умови Акції, будуть розіграні наступні подарунки.

6.1.1. Щоденно:

– 100 поповнень рахунку мобільного телефону на 5 грн .

6.1.2. Щотижня (13.03.2017 р., 20.03.2017 р., 27.03.2017 р. Та 03.04.2017)

– 1 (один) онлайн-курс англійскої мови SpeakUp на 3 міс, та 1 (один) планшет Fujitsu STYLISTIC M53200MPAD,  20 (двадцять) окулярів від сонця.

Курс англійської мови, планшет та окуляри розігруються щотижня між усіма учасниками, що відправили смс-повідомлення протягом попереднього тижня.

6.2. Кількість подарунків обмежена і становить вищезазначену кількість. Параметри та характеристики подарунків визначаються Організаторами Акції і можуть не збігатися з очікуваннями Учасників Акції. Подарунки Акції можуть відрізнятися від їх зображення в рекламних, інформаційних матеріалах (у друкованих, аудіовізуальних, в Інтернеті тощо).

6.3. Подарунки Акції не підлягають обміну та поверненню. Грошова та/або будь-яка інша компенсація Подарунків не видається.

 

  1. Порядок отримання подарунків.

7.1. Розіграш щоденних подарунків відбуватиметься на сайті http://www.random.org шляхом випадкового відбору номеру телефону зареєстрованих у системі Учасників акції не пізніше 17-00 год. Кожного дня.

7.2. Розіграш щотижневих подарунків відбуватиметься на сайті http://www.random.org шляхом випадкового відбору номеру телефону зареєстрованих у системі Учасників акції не пізніше 17-00 год. 13.03.2017 р., 20.03.2017 р., 27.03.2017 р. Та 03.04.2017

7.3. Учасник Акції, який переміг у Акції отримає sms-повідомлення з інформацією про виграш та подарунок.

7.4. Після оголошення результатів та надсилання sms-повідомлення, з переможцями Акції зв’язуються телефоном для уточнення інформації про можливість отримати виграні подарунки. Учасникам акції, які виграють сонячні окуляри, будут відправлені смс-повідомлення з посиланням в інтернеті для регістрації персональних даних та адреси для відправлення подарунків поштою.

7.5. Виграні подарунки надсилаються “Новою поштою”, “Укрпоштою”, або доставляються за адресою вказаною переможцем.

 

  1. Прикінцеві положення.

8.1.  Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акції обставини.

8.2.  У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.3.  Ці правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://fornetti.com.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних правил.

8.4.  Приймаючи участь в Акції Учасник одночасно підтверджує факт ознайомлення з цими  Офіційними правилами Акції «ВЕСНА СТУДЕНТА», і свою повну та безумовну згоду з ними.

8.5.  Після надання інформації про себе (номер телефону, e-mail тощо), Учасники надають Організатору право на обробку використання їх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних», які можуть стати відомими в Період проведення Акції, в тому числі, але не обмежуючись з прізвищем, іменем, по батькові, датою народження, адресою реєстрації та проживання, номерами засобів зв’язку, відомостями будь-якого формату (текстові, візуальні, аудіо, відео, фото), тощо.

8.6.  Учасники Акції в силу беззастережного та безвідкличного дозволу, наданого на умовах цих Офіційних Правил, не мають права в майбутньому заперечувати та/або оскаржувати використання та обробку наданих ними персональних даних, інформації та матеріалів Організатору Акції.

8.7 Організатор/Замовник/Виконавець не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор/Замовник/Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

8.8. У разі виникнення будь-яких питань, пропозицій або скарг, просимо телефонувати на телефон гарячої лінії 0800-501-744 та/або надсилати на електронну адресу info@fornetti.com.ua та/або на адресу 03040, м. Київ, вул. Васильківська, 16, ТОВ «Форнетті-Україна».

8.9. Інформування партнерів акції проводиться шляхом надсилання елекронних повідомлень на електронну адресу партнера.

Залишити відповідь

Новини

Останні коментарі

Категорії