«Смачна весна»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «СМАЧНА ВЕСНА»

(надалі за текстом – Офіційні правила)

1. Організатор акції.
1.1. Організатором акції «СМАЧНА ВЕСНА» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземною інвестицією «Бейкері Фуд Індастрі» (надалі за текстом – ТОВ «Бейкері Фуд Індастрі», Організатор).

2. Територія проведення Акції.
2.1. Акція проводиться на всій території України (крім території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей) у франчайзинговій мережі ТОВ «Бейкері Фуд Індастрі», в тих торгових точках партнерів, на яких розміщено плакат з умовами акції. Список торгових точок, які приймають участь в акції, розміщено тут.

3. Період проведення Акції.
3.1. Початок: 07 березня 2018 року.
3.2. Закінчення: 07 квітня 2018 року (включно).
3.3. Точний час початку та закінчення Акції визначається згідно з режимом роботи торгових точок.
3.4. Інформаційна підтримка Акції: на сайті http://fornetti.com.ua.
Ці Офіційні правила розроблені та затверджені Організатором Акції. Оприлюднення Офіційних правил Акції здійснюється на сайті http://fornetti.com.ua (надалі – Офіційний сайт Організатора) та у куточках покупця.
3.5. Організатор має право на власний розсуд подовжити або скоротити термін проведення акції.

4. Право на участь в Акції, Учасники Акції.
4.1. В Акції можуть брати участь фізичні особи (надалі – «Учасники Акції»), які досягли 18 років, за винятком осіб, вказаних в п. 4.2. цих Правил.
4.2. В Акції не мають права брати участь:
– працівники Організатора/Виконавця Акції та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки). Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
4.3. Участь в Акції є добровільною і визначається власним волевиявленням Учасників.
4.4. Кількість учасників – необмежена.
4.5. Учасники Акції зобов’язуються:
4.5.1. Дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
4.5.2. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції.
4.6. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами.
4.7. Згода Учасника Акції вважається наданою з моменту здійснення ним умов Акції згідно п. 5 цих Правил.

5. Порядок участі в Акції та отримання подарунку.
5.1. Для того, щоб взяти участь у Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, повинна протягом Термінупроведення Акції (п. 2.1. Правил) придбати одним чеком у будь-якій торговій точці франчайзингової мережі «Форнетті»дві одиниці акційної продукції торгової марки «Форнетті» на вибір із наведеного переліку:
– Хачапурі з сиром;
– Хачапурі з м’ясом
– Трубочка з грибами;
– Трубочка з куркою.
5.2. При виконанні умов п. 5.1. особа має право одразу на тій самій торговій точці франчайзингової мережі «Форнетті»отримати від продавця одну одиницюпродукції торгової марки «Форнетті» в подарунок на власний вибір із наведеного переліку:
– Слойка «Кремовий десерт «Сирково-персиковий»;
– Слойка «Кремовий десерт «Сирково-маковий»;
– Круасан «Ваніль».
5.3. Під подарунком мається на увазі право отримати одну одиницю продукції, зазначеної в п. 5.2. за 0,01 грн. з ПДВ.
5.4. Кількість подарунків, передбачених п. 5.2. визначається пропорційно кількості придбаних акційних одиниць продукції, зазначеної в п. 5.1., тобто один подарунок надається за кожні дві одиниці придбаноїакційної продукції.
5.5. Учасник акції має право вибрати акційну продукцію та подарунок з асортименту, представленому на вітрині торгової точки франчайзингової мережі «Форнетті».
5.6. Кількість акційних одиниць продукції торгової марки «Форнетті» та подарунків обмежена.
5.6. Організатор Акції не гарантує наявність та не несе відповідальність за відсутність акційної продукції торгової марки «Форнетті» та подарунків на торгових точкахфранчайзингової мережі «Форнетті», що беруть участь в акції.
5.7. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує те, що він повністю відповідає умовам п. 4. цих Правил, та повністю погоджується з цими Правилами і зобов’язується неухильно їх виконувати.
5.8. Організатор не несе відповідальність за неможливість отримати подарунок з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця.

6. Прикінцеві положення.
6.1. Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акції обставини.
6.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
6.3. Ці правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті http://fornetti.com.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних правил.
6.4. У разі виникнення будь-яких питань, пропозицій або скарг, просимо телефонувати на телефон гарячої лінії 0800-501-744 та/або надсилати на електронну адресу info@fornetti.com.ua та/або на адресу 08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 2 В, оф. 73, ТОВ «БейкеріФудІндастрі».

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка