23 травня відбудеться відкриття оновленої пекарні-кав’ярні в Одесі

23 травня в Одесі на вулиці вул. Мечникова, 15 відбудеться урочисте відкриття оновленої пекарні-кав’ярні FORNETTI. В програмі: яскравий DJ, крутий МС, конкурси та подарунки від магазину стильних аксесуарів FISHKI.UA, які є спонсором свята. Родзинкою стане встановлення нового рекорду України.

Для того, щоб отримати подарунки від FISHKI.UA вам потрібно дотримуватися таких Правил:
1. Придбай смачну випічку в пекарні FORNETTI за адресою Одеса, вул. Мечникова, 15 (перетин вулиць Торгової і Старопортофранківської).
2. Отримай купон у касира.
3. Заповни купон (П.І.П., телефон, електронна адреса).
4. Вкинь купон у лототрон.
4.1. Додаткові купони можна отримати продемонструвавши касиру, промоутеру чи ведучому пост з хештегом #bakedwithlove на власній сторінці у соцмережах.
5. Приходь на розіграш призів о 18 годині 23 травня 2018 року.
5.1. У разі відсутності переможця під час розіграшу приз автоматично переходить до наступного учасника, купон якого буде вийнято з лототрону.

О 18.00 год. ми визначимо п’ять переможців, які отримають модні подарунки від FORNETTI та FISHKI.UA.

Продукція

Кожен день майже 2 мільйони людей купують випічку FORNETTI. Йдучи назустріч нашим покупцям, ми постійно оновлюємо асортимент нашої продукції.

Франчайзинг

Стаючи партнером FORNETTI, Ви стаєте частиною глобального бізнесу і отримуєте усі переваги від співпраці з відомою і улюбленою мільйонами людей торговою маркою.

Якість

З першого дня заснування компанія FORNETTI намагається перевершити очікування покупців, тому дуже ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Завжди свіжа випічка